Cz En

Open Agility L

  1. Datum: 28. 06. 2015
  2. Závod: Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 128.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 033414 Renata Ďoubalíková Omen Star Aknel Top 0 0 0.0 0.0 29.71 4.31
2 007909 Nikol Horáková Angela Z Labských pískovců 0 0 0.0 0.0 30.87 4.15
3 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku 0 0 0.0 0.0 31.51 4.06
4 041712 Hana Šlezarová Iris 0 0 0.0 0.0 35.86 3.57
5 047015 Šárka Čapková Agatha Christie Schay County 0 0 0.97 0.97 37.97 3.37
6 020613 Zdeněk Straka Aneggy Moravia Megannet 1 0 0.0 5.0 25.71 4.98
7 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay 1 0 0.0 5.0 25.88 4.95
8 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 27.24 4.7
9 019912 Ilona Liebichová Eks 1 0 0.0 5.0 27.68 4.62
10 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei 1 0 0.0 5.0 28.2 4.54
11 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 1 0 0.0 5.0 29.63 4.32
12 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 1 0 0.16 5.16 37.16 3.44
13 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 2 0 0.0 10.0 24.84 5.15
14 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu 2 0 0.0 10.0 27.33 4.68
15 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 2 0 0.0 10.0 27.79 4.61
16 062313 Radka Křelinová Miky 2 0 0.0 10.0 34.67 3.69
17 043515 Veronika Samková Alfi z Kordů Bo-Ry 1 1 0.0 10.0 36.11 3.54
18 038715 Veronika Kyselová Mája 2 0 0.0 10.0 36.9 3.47
19 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen 3 0 0.0 15.0 26.63 4.81
20 092412 Jana Mikulová Pam Písecké hory 1 0 11.56 16.56 48.56 2.64
21 021014 Petra Kučerová Aussie Akim By Rihanna 2 1 1.95 16.95 38.95 3.29
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 311213 Ilona Machová Marty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007008 Andrea Špalková Destiny Restless Heart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002110 Jarmila Halířová Gala DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 095814 Eliška Ferklová Connie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039912 Nikol Švadlenková Safira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054812 Barbora Špatná Boomerang Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS