Cz En

Jumping

  1. Datum: 18. 07. 2015
  2. Závod: Oldřichov - ForPes Agility
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.58 5.12 V V
2 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 36.21 4.75 V V
3 019414 Markéta Procházková Rafael SHR 0 0 0.0 0.0 38.2 4.5 V V
4 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 38.95 4.42 V V
5 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 1.14 1.14 43.14 3.99 V V
6 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 1 0 0.0 5.0 35.27 4.88 V V
7 001213 Lucie Bulíková Sofie 1 0 0.0 5.0 37.07 4.64 V V
8 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 1 0.0 5.0 41.72 4.12 V V
9 079614 Lenka Hajná Bono z Kraje Thurn Taxisů 0 0 5.25 5.25 47.25 3.64 V V
10 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 0 1 1.46 6.46 43.46 3.96 VD VD
11 044513 Barbora Loutocká Arthur 0 0 9.45 9.45 51.45 3.34 VD VD
12 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu 2 0 0.0 10.0 37.11 4.63 VD VD
13 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 39.57 4.35 VD VD
14 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků 1 1 0.19 10.19 42.19 4.08 VD VD
15 082114 Žaneta Klánová Best Z Bengasu 0 1 7.56 12.56 49.56 3.47 VD VD
16 007711 Lenka Fürstlová Bedlos 1 1 2.95 12.95 44.95 3.83 VD VD
17 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 2 0 3.02 13.02 45.02 3.82 VD VD
18 005310 Jana Škorpíková Máša 0 1 9.45 14.45 51.45 3.34 VD VD
19 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály 1 0 9.58 14.58 51.58 3.33 VD VD
20 092412 Jana Mikulová Pam Písecké hory 0 0 24.06 24.06 66.06 2.6 D D
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090914 Vladěna Hortová Ariva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063613 Jana Wohanková Šanty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088312 Hana Ouhrabková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS