Cz En

Agility L

  1. Datum: 18. 07. 2015
  2. Závod: Brno - Letní Robinsonáda
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.68 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 0 0 0.0 0.0 35.83 5.14
2 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 0 0 0.0 0.0 36.97 4.98
3 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 37.1 4.96
4 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 40.52 4.54
5 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 45.44 4.05
6 074013 Kateřina Halouzková Gucci Hug 0 0 0.73 0.73 50.73 3.63
7 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 35.33 5.21
8 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 36.59 5.03
9 Vakonič Pavol Ikea / Shadow of Aire IRIS IKEA 1 0 0.0 5.0 37.97 4.85
10 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 0.0 5.0 38.46 4.78
11 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin 1 0 0.0 5.0 39.32 4.68
12 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 40.32 4.56
13 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 1 0 0.0 5.0 41.34 4.45
14 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 0 0.0 5.0 41.83 4.4
15 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 1 0.0 5.0 44.9 4.1
16 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 2 0 0.0 10.0 37.65 4.89
17 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 1 1 0.0 10.0 40.19 4.58
18 052514 Pavel Říha Indiana Jones Emily Bohemia 2 0 0.0 10.0 40.89 4.5
19 Suchovská Katarína Crashík / Blow-by-Blow Near Future 3 0 0.0 15.0 39.42 4.67
20 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 3 1 0.0 20.0 42.96 4.28
21 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 3 1 0.0 20.0 43.28 4.25
22 004415 Petra Marečková Cervus Draco Bohemia 3 2 0.0 25.0 46.04 4.0
23 053614 Josef Žák Cézar 1 1 23.55 33.55 73.55 2.5
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066514 Petra Macková Asali DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039415 Vladimír Novák Deann Gold Fredina Agi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Voborná Jana Kami / CRY'N'SA CAM GITARON DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051714 Vilma Kučerová Brix Marvikor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042610 Silvie Jasičová Affiza Morrison DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vakonič Pavol Fiona / A3CH Shadow of Aire FIONA FLY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073913 Aneta Ungerová Cookie Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048114 Regina Jiránková Asta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089012 Darie Dytrychová Cocky Chockie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049415 Vladimír Novák Diamond Badria´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS