Cz En

AGILITY

  1. Datum: 08. 08. 2015
  2. Závod: Žamberk - O pohár Fitmin
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.52 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 36.61 4.43 V V
2 030208 Kateřina Lustyková Keysi 0 0 0.0 0.0 37.95 4.27 V V
3 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.99 4.26 V V
4 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 41.48 3.91 V V
5 085514 Tereza Vaverková A3Ch Bony 0 0 0.0 0.0 41.91 3.87 V V
6 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 0 0.0 0.0 42.3 3.83 V V
7 065914 Kateřina Voltová Belly 0 0 2.0 1.77 47.77 3.39 V V
8 048813 Helena Chrastilová Ťapka 0 0 5.0 4.93 50.93 3.18 V V
9 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 0 0.0 5.0 39.27 4.13 V V
10 004110 Miroslav Keprta Archie Borimar 1 0 0.0 5.0 42.53 3.81 V V
11 014014 Jaroslava Smejkalová Enny 1 0 0.0 5.0 43.69 3.71 V V
12 075609 Sylva Jadrná Máša 0 1 0.0 5.0 45.51 3.56 V V
13 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 3 0 0.0 15.0 38.69 4.19 VD VD
14 047113 Monika Brandejsová Gery 1 1 7.0 17.14 53.14 3.05 D D
15 062315 Radmila Nováková Xerrie Švarcava 1 0 14.0 18.99 59.99 2.7 D D
16 014214 Benjamina Paulusová Deli Ozzie Libami 0 1 16.0 21.2 62.2 2.6 D D
17 047214 Martina Řeháková Biscuit 0 0 22.0 21.54 67.54 2.4 D D
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014114 Petra Kučerová Balů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022214 Michaela Georgievová Catie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023215 Eva Vrkočová Fanny z Delurin Benito DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002314 Alena Pavlovičová Mamut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046915 Dana Svobodová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053615 Jaroslava Smejkalová Cecilka Od Kačky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075414 Veronika Havlíková Lenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015207 Erika Keprtová Vilibald Androis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082214 Martina Kučerová Amy Šafránek-Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085011 Klára Paloušková Four Seasons Sixi Hawk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018211 Radmila Nováková Joy Švarcava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042207 Barbora Ulrychová Buffy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039515 Monika Brandejsová Yv DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS