Cz En

Jumping L

  1. Datum: 08. 08. 2015
  2. Závod: Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 32.18 5.03
2 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 32.44 4.99
3 001213 Lucie Bulíková Sofie 0 0 0.0 0.0 34.44 4.7
4 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 0 0 0.0 0.0 37.12 4.36
5 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka 0 0 0.0 0.0 38.7 4.19
6 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 0.0 0.0 39.19 4.13
7 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 0 0 3.5 3.5 45.5 3.56
8 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 31.0 5.23
9 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 33.01 4.91
10 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 1 0 0.0 5.0 33.81 4.79
11 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 0 0.0 5.0 37.12 4.36
12 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 0.0 5.0 39.21 4.13
13 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind 0 1 0.18 5.18 42.18 3.84
14 047815 Nikola Dlouhá Ilari Haliba 0 0 5.54 5.54 47.54 3.41
15 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje 0 1 0.82 5.82 42.82 3.78
16 037015 Ivana Fuksová Beimi Blue Kuky Borderhaste 1 0 3.87 8.87 45.87 3.53
17 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 9.5 9.5 51.5 3.15
18 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 2 0 0.0 10.0 34.6 4.68
19 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 12.97 12.97 54.97 2.95
20 004713 Marcel Sláma Belly 2 1 0.0 15.0 40.0 4.05
21 031715 Eva Hrušková Flo z Chotyně 1 2 3.46 18.46 45.46 3.56
22 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei 2 1 5.41 20.41 47.41 3.42
23 019912 Ilona Liebichová Eks 4 1 0.0 25.0 34.28 4.73
24 030913 Tereza Rulfová Andy Black Vermiko 3 0 14.4 29.4 56.4 2.87
25 064014 Marie Houšková Adelle Princes Dance von Petrowich 1 2 17.24 32.24 59.24 2.73
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014115 Andrea Kobzová Dermont Jack Temný onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020913 Světlana Soulková Bruce Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012412 Eva Hrušková Enny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004313 Lenka Prokešová Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062215 Bára Roubalová Ornella Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031815 Eva Hrušková Amálka Farma Želichov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007312 Markéta Husáková Little Kiss Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057211 Dominika Stárková Flo miss tornado Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS