Cz En

Agility squads

  1. Datum: 05. 09. 2015
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 69.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.91 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 35.87 5.02 V V
2 Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "Brava" 0 0 0.0 0.0 35.97 5.0 V V
3 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" 0 0 0.0 0.0 36.98 4.87 V V
4 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.18 4.71 V V
5 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.28 4.7 V V
6 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 40.91 4.4 V V
7 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 36.04 4.99 V V
8 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 1 0 0.0 5.0 37.77 4.77 V V
9 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 38.2 4.71 V V
10 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 38.33 4.7 V V
11 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 0 0.0 5.0 38.54 4.67 V V
12 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 1 0 0.0 5.0 38.78 4.64 V V
13 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 1 0 0.0 5.0 40.25 4.47 V V
14 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 41.25 4.36 V V
15 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej 1 0 0.0 5.0 41.38 4.35 V V
16 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 1 0.0 5.0 43.91 4.1 V V
17 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 1 0 0.0 5.0 44.53 4.04 V V
18 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 1 0 0.0 5.0 45.05 4.0 V V
19 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 1 0 0.0 5.0 45.2 3.98 V V
20 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 1 0.29 5.29 46.29 3.89 V V
21 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 1 0 1.54 6.54 47.54 3.79 VD VD
22 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 1 0.0 10.0 39.46 4.56 VD VD
23 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 2 0 0.0 10.0 39.97 4.5 VD VD
24 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers 1 1 0.0 10.0 43.63 4.13 VD VD
DIS 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049011 Anna Zubatá Bred z Martinčina chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO