Cz En

Jumping

  1. Datum: 05. 09. 2015
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Virta, Rauno (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 30.08 5.65 V V
2 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 30.17 5.63 V V
3 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 31.18 5.45 V V
4 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 31.58 5.38 V V
5 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 31.87 5.33 V V
6 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 31.98 5.32 V V
7 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 32.38 5.25 V V
8 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" 0 0 0.0 0.0 32.48 5.23 V V
9 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 33.0 5.15 V V
10 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.68 5.05 V V
11 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.79 5.03 V V
12 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 34.39 4.94 V V
13 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 34.53 4.92 V V
14 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 34.64 4.91 V V
15 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 35.22 4.83 V V
16 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 36.4 4.67 V V
17 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 0 0.0 5.0 32.74 5.19 V V
18 008709 Veronika Otýpková Bizzy 1 0 0.0 5.0 33.67 5.05 V V
19 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 1 0.0 5.0 34.45 4.93 V V
20 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 36.12 4.71 V V
21 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 0 1 0.0 5.0 37.88 4.49 V V
22 073713 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura 0 1 3.02 8.02 44.02 3.86 VD VD
23 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 2 0 0.0 10.0 33.73 5.04 VD VD
24 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 2 1 0.0 15.0 36.92 4.6 VD VD
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "Brava" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049011 Anna Zubatá Bred z Martinčina chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO