Cz En

Jumping Squads

  1. Datum: 06. 09. 2015
  2. Závod: Liberec - Mistrovství České republiky v agility
  3. Rozhodčí: Virta, Rauno (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 54.0 s
  7. Délka: 143.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 26.72 5.35 V V
2 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 27.37 5.22 V V
3 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 27.43 5.21 V V
4 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 27.55 5.19 V V
5 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 27.86 5.13 V V
6 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 28.19 5.07 V V
7 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "EVO" 0 0 0.0 0.0 28.22 5.07 V V
8 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 28.3 5.05 V V
8 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 28.3 5.05 V V
9 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 28.4 5.04 V V
10 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 0 0.0 0.0 28.71 4.98 V V
11 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 29.49 4.85 V V
12 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 30.13 4.75 V V
13 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 30.43 4.7 V V
14 031808 Jiří Sahaj Beruška 0 0 0.0 0.0 31.4 4.55 V V
15 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 1 0.0 5.0 30.77 4.65 V V
16 008709 Veronika Otýpková Bizzy 1 0 0.0 5.0 31.52 4.54 V V
17 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 0 1 0.0 5.0 32.1 4.45 V V
18 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 33.17 4.31 V V
19 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej 0 2 0.0 10.0 33.53 4.26 VD VD
20 049011 Anna Zubatá Bred z Martinčina chovu 0 2 0.0 10.0 35.74 4.0 VD VD
21 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 2 1 0.0 15.0 29.13 4.91 VD VD
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "Brava" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO