Cz En

Jumping NE L

  1. Datum: 06. 09. 2015
  2. Závod: Mariánské Lázně - Rozloučení s létem
  3. Rozhodčí: Alff, Manuel (LU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 137.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 26.79 5.11
2 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 28.46 4.81
3 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 0 0 0.0 0.0 30.01 4.57
4 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 0 0 0.0 0.0 32.58 4.21
5 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 27.73 4.94
6 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 0.0 5.0 28.66 4.78
7 003014 Barbora Múdra Saxana 0 1 0.0 5.0 29.98 4.57
8 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 0 1 0.0 5.0 31.01 4.42
9 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 1 0.0 5.0 31.31 4.38
10 091314 Barbora Berešová Buddy 1 0 2.25 7.25 35.25 3.89
11 019814 Anna Kábová Eby 0 0 7.39 7.39 40.39 3.39
12 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis 0 1 4.26 9.26 37.26 3.68
13 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 1 1 0.0 10.0 30.85 4.44
14 044412 Barbora Múdra Merlin 1 1 0.0 10.0 32.24 4.25
15 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 10.25 10.25 43.25 3.17
16 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 0 2 0.33 10.33 33.33 4.11
17 013115 Zuzana Pavelková Lady 1 0 6.43 11.43 39.43 3.47
18 015515 Dana Havle Benu 0 0 14.65 14.65 47.65 2.88
19 059712 Lenka Hlaváčková Sem 0 2 7.19 17.19 40.19 3.41
20 048015 Barbora Vlachová Mája 3 0 7.19 22.19 40.19 3.41
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071214 Pavel Henzl Garm von DarX z Krásňáku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040514 Nikol Kodrlová Airin CreamCaramel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024015 Barbara Lehrmundová Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041308 Irena Mikulecká Amaze Beetle Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004315 Marcela Krejčíková Barnabas BreeEyk Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS