Cz En

Jumping Open Large

  1. Datum: 11. 04. 2015
  2. Závod: Chvalnov - Chvalnovská pohodička XIV.
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.53 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 39.76 4.55 V V
2 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 0 0 0.6 0.6 40.6 4.46 V V
3 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 0 0 1.98 1.98 41.98 4.31 V V
4 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 37.58 4.82 V V
5 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 39.52 4.58 V V
6 071213 Ljuba Řezníčková Born To Fly Crazy Sun 0 1 0.0 5.0 39.52 4.58 V V
7 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa 1 0 5.27 10.27 45.27 4.0 VD VD
8 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 1 5.38 10.38 45.38 3.99 VD VD
9 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 0 2 3.65 13.65 43.65 4.15 VD VD
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Popovičová Karin Flores Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Matulová Soňa Aisha z Krojčenku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vozárová Ľubomíra Brasil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038512 Jana Wagnerová Mackie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026114 Zuzana Mazurková Esa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dindová Natália Atomic Apple Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Millan Králová Renata Earl Ziggy dei Mattiblu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Millan Pierre - Yves Astra Daphie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS