Cz En

Soutěž podle roku narození

  1. Datum: 29. 08. 2015
  2. Závod: Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 51.0 s
  5. Maximální čas: 86.0 s
  6. Délka: 198.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 0 0 0.0 0.0 38.2 5.18 V V
2 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.3 4.79 V V
3 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 0 0.0 0.0 42.25 4.69 V V
4 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei 0 0 0.0 0.0 47.56 4.16 V V
5 021312 Jana Kalibová Malá Terinka 0 0 0.0 0.0 48.75 4.06 V V
6 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice 1 0 0.0 5.0 38.15 5.19 V V
7 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 38.25 5.18 V V
8 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 0 1 0.0 5.0 38.7 5.12 V V
9 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 43.5 4.55 V V
10 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita 0 1 0.0 5.0 43.78 4.52 V V
11 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 0 0.0 5.0 47.35 4.18 V V
12 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 0.0 5.0 49.06 4.04 V V
13 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia 1 1 0.0 10.0 41.6 4.76 VD VD
14 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 1 1 0.0 10.0 42.56 4.65 VD VD
15 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 1 1 0.0 10.0 43.34 4.57 VD VD
16 084313 Ivana Hájková Trust the Feeling Pretty Bear 1 1 0.0 10.0 45.19 4.38 VD VD
17 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 2 0 1.38 11.38 52.38 3.78 VD VD
18 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 13.1 13.1 64.1 3.09 VD VD
19 Heizer Tomi Chase Happy Bohemia Alké  1 2 8.7 23.7 59.7 3.32 D D
20 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 5 0 0.0 25.0 42.7 4.64 D D
21 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 3 1 6.2 26.2 57.2 3.46 BO BO
22 016510 Lucie Krupičková Coudy gold Od Belinky 6 0 0.0 30.0 40.07 4.94 BO BO
DIS 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS Kolárovová Katarína SURI Alsa eldest slovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 028513 Eva Šoršová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 005712 Soňa Benešová Frederick z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 089612 Jana Vokurková Fairy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 004111 Gabriela Crhanová Glowing Moon Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D
DIS 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS D