Cz En

Agility L

  1. Datum: 12. 09. 2015
  2. Závod: Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 36.34 5.04
2 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 39.83 4.59
3 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 0 0.0 0.0 40.47 4.52
4 053614 Josef Žák Cézar 0 0 1.86 1.86 47.86 3.82
5 062015 Michaela Táflová Lady 1 0 0.0 5.0 39.78 4.6
6 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 0.0 5.0 39.95 4.58
7 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s 0 1 0.0 5.0 45.79 4.0
8 020214 Helena Chrastilová Black Rose 0 1 1.6 6.6 47.6 3.84
9 056212 Kristýna Vilímková Urania Akumulator 2 0 0.0 10.0 39.06 4.69
10 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 2 0.0 10.0 45.9 3.99
11 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 1 0 6.44 11.44 52.44 3.49
12 030414 Jiří Hosman Zack z Dašického zátiší 1 1 11.26 21.26 57.26 3.2
DIS 055015 Marie Cimrová Zorro Baddy Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025014 Adéla Hegerová Ariana Semper cum corde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049715 Eliška Košňarová Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061014 Martina Králová Adigei Labakan Slovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033713 Eva Černáková Bond z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019712 Eva Jindrová Branwen Grian od Knapovského potoka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Vočadlová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019813 Gabriela Řehořová Lexa ze Svobodného Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS