Cz En

Jumping L

  1. Datum: 12. 09. 2015
  2. Závod: Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 87.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 0 0 0.0 0.0 39.2 4.9
2 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog 0 0 0.0 0.0 40.18 4.78
3 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 40.52 4.74
4 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 41.62 4.61
5 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 0 0 0.0 0.0 44.01 4.36
6 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 0 0 0.36 0.36 51.36 3.74
7 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 0 0 0.61 0.61 51.61 3.72
8 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 1 0 0.0 5.0 37.72 5.09
9 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 0 0.0 5.0 38.54 4.98
10 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 1 0 0.0 5.0 38.87 4.94
11 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 0 1 0.0 5.0 46.29 4.15
12 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 2 0 0.0 10.0 42.17 4.55
13 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 2 0 0.0 10.0 42.64 4.5
14 025014 Adéla Hegerová Ariana Semper cum corde 1 1 1.84 11.84 52.84 3.63
15 025607 Martina Miková Brita 0 2 4.58 14.58 55.58 3.45
16 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 0 1 10.0 15.0 61.0 3.15
17 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 3 0 0.0 15.0 39.66 4.84
18 053614 Josef Žák Cézar 1 2 1.31 16.31 52.31 3.67
DIS 038015 Tereza Češková Bagi Zippy Gopo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049715 Eliška Košňarová Maya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033713 Eva Černáková Bond z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030414 Jiří Hosman Zack z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055015 Marie Cimrová Zorro Baddy Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049914 Martina Miková Alien Magic Magpie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062015 Michaela Táflová Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019712 Eva Jindrová Branwen Grian od Knapovského potoka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056212 Kristýna Vilímková Urania Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034815 Tomáš Hons Orange ze Svobodného dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061014 Martina Králová Adigei Labakan Slovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081712 Andrea Kopecká Wessi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020214 Helena Chrastilová Black Rose DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019813 Gabriela Řehořová Lexa ze Svobodného Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS