Cz En

Agility 1 L

  1. Datum: 19. 09. 2015
  2. Závod: Zdobín - Velká zvičinská
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.57 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 29.38 5.11
2 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 29.55 5.08
3 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 32.7 4.59
4 056713 Adéla Lustyková Reklama Alarm Beskyd 0 0 0.0 0.0 34.53 4.34
5 067515 Lucie Jirmanová Argo 0 0 0.0 0.0 40.24 3.73
6 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 0 0 1.92 1.92 43.92 3.42
7 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 29.06 5.16
8 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 30.5 4.92
9 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 1 0 0.0 5.0 32.12 4.67
10 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 1 0.0 5.0 35.39 4.24
11 009615 Alena Šubrtová Ricky 1 1 0.0 10.0 39.66 3.78
12 092014 Kateřina Pšeničková Ben 1 0 8.69 13.69 50.69 2.96
13 024315 Tereza Šoutová Arria Vigilo 1 1 4.17 14.17 46.17 3.25
14 012815 Lucie Pavlíková Kulich 3 0 0.0 15.0 31.35 4.78
15 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden 3 2 3.39 28.39 45.39 3.3
DIS 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057014 Renata Jandová We are together Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063914 Radka Starostová Ashia Jane ´s Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Beata Banaszak Nikki Double Vision FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006212 Jaroslava Juranová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046813 Martina Pernicová Koudy Janečková DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048111 Veronika Zezulková Afro Daisynina dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS