Cz En

Jumping Open I

  1. Datum: 10. 10. 2015
  2. Závod: Přerov - Přerovem letem skokem
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.26 s
  6. Maximální čas: 65.27 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.66 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 29.97 5.64 V V
2 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 0 0.0 0.0 30.39 5.56 V V
3 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 30.54 5.53 V V
4 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké - "Gerda" 0 0 0.0 0.0 31.26 5.41 V V
5 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 31.27 5.4 V V
6 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 31.52 5.36 V V
7 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 31.67 5.34 V V
8 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 31.9 5.3 V V
9 069612 Iveta Běhalová Barney 0 0 0.0 0.0 32.5 5.2 V V
10 000515 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron 0 0 0.0 0.0 33.75 5.01 V V
11 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 29.91 5.65 V V
12 089014 Lucie Argalášová Budweiser Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 30.18 5.6 V V
13 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 30.39 5.56 V V
14 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 1 0 0.0 5.0 33.06 5.11 V V
15 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 33.54 5.04 V V
16 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 0 0.0 5.0 34.55 4.89 V V
17 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 1 0 2.07 7.07 38.33 4.41 VD VD
18 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet 1 0 2.79 7.79 39.05 4.33 VD VD
19 021214 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent 2 0 0.0 10.0 33.81 5.0 VD VD
20 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 1 0.0 10.0 33.92 4.98 VD VD
21 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo 1 1 2.51 12.51 38.77 4.36 VD VD
22 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 0 2 3.08 13.08 39.34 4.3 VD VD
23 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute 3 0 0.0 15.0 31.92 5.29 VD VD
24 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 0 1 10.82 15.82 47.08 3.59 VD VD
25 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling 1 0 11.62 16.62 47.88 3.53 D D
26 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland 2 1 8.4 23.4 44.66 3.78 D D
27 011114 Ivana Ondrušová Apolo 1 2 8.63 23.63 44.89 3.76 D D
28 061514 Hana Zemánková ml. Alisa Ardako 2 2 6.4 26.4 42.66 3.96 BO BO
29 093714 Alena Semelová Bert Od Libota 2 1 11.84 26.84 48.1 3.51 BO BO
30 028814 Zdeňka Sedlářová Meggi 1 2 12.14 27.14 48.4 3.49 BO BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087512 Alena Semelová Andy Od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023714 Zdeňka Mourová Baviera Bohemia Balada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067811 Miroslava Brücknerová Pepina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089914 Martina Šuterová Ash Sunny Berlinetta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029213 Adéla Paráková Maybe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031414 Klára Tioková Uragan Lex Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO