Cz En

Jumping Open III

  1. Datum: 10. 10. 2015
  2. Závod: Přerov - Přerovem letem skokem
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.86 s
  6. Maximální čas: 73.55 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.28 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 33.77 5.18 V V
2 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 34.91 5.01 V V
3 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 34.99 5.0 V V
4 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 35.43 4.94 V V
5 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 0 0 0.0 0.0 35.97 4.87 V V
6 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 36.97 4.73 V V
7 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 2.36 2.36 43.22 4.05 V V
8 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 32.08 5.46 V V
9 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 1 0 0.0 5.0 33.13 5.28 V V
10 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 0 0.0 5.0 33.86 5.17 V V
11 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 34.09 5.13 V V
12 Zuzana Vetráková Hira Grant Bohemia Alké - "Gerda" 1 0 0.0 5.0 34.61 5.06 V V
13 085513 Venuše Kopřivíková Blondie Yabalute 1 0 0.0 5.0 34.88 5.02 V V
14 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 35.1 4.99 V V
15 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen 0 1 0.0 5.0 38.55 4.54 V V
16 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 1 0 0.0 5.0 39.8 4.4 V V
17 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet 0 0 7.28 7.28 48.14 3.64 VD VD
18 087512 Alena Semelová Andy Od Libota 2 0 3.15 13.15 44.01 3.98 VD VD
19 093714 Alena Semelová Bert Od Libota 2 1 6.95 21.95 47.81 3.66 D D
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000515 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011114 Ivana Ondrušová Apolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069612 Iveta Běhalová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023714 Zdeňka Mourová Baviera Bohemia Balada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027110 Martina Šimčíková Coral Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089914 Martina Šuterová Ash Sunny Berlinetta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050512 Erika Konupčíková Aida z Veverských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021214 Irena Semencová Apple Brown Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061514 Hana Zemánková ml. Alisa Ardako DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039012 Lenka Dušánková Just for Anne Puella Fera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028814 Zdeňka Sedlářová Meggi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029213 Adéla Paráková Maybe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077515 Hana Kejzlarová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO