Cz En

Agility Ne

  1. Datum: 13. 09. 2015
  2. Závod: Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-)
  3. Rozhodčí: Glossová, Michaela (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 37.04 4.54 V V
2 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 37.36 4.5 V V
3 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 38.05 4.42 V V
4 016012 Alena Dvořáková Edalene Nový krystal 0 0 0.0 0.0 43.74 3.84 V V
5 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 0.0 0.0 43.94 3.82 V V
6 014113 Walter Vogl Coudy 0 0 0.36 0.36 48.36 3.47 V V
7 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 1 0 0.0 5.0 40.55 4.14 V V
8 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 1 0.0 5.0 43.67 3.85 V V
9 041210 Šárka Honnerová Max 1 0 0.0 5.0 46.92 3.58 V V
10 063315 Barbora Blechová Kejssy 0 1 11.24 16.24 59.24 2.84 D D
11 060813 Tereza Rulfová Lili 0 0 27.49 27.49 75.49 2.23 BO BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021115 Pavla Eliášová Andy z Bílé cesty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070311 Lucie Paulová Boira z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050715 Ivana Neužilová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001912 Radomila Schmiedová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059413 Žaneta Klánová Figo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009508 Blanka Fričová A3Ch Bonnie Gold Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Springer Jana Indiene black von den Hausruck-Shelties DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036015 Lada Půlpánová Maxmilian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS