Cz En

Agility open large

  1. Datum: 06. 03. 2011
  2. Závod: Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019305 Jitka Maroušková A3Ch Aktij Novterpod 0 0 0.0 0.0 42.3 4.47 V V
2 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 0 0 0.0 0.0 48.35 3.91 V V
3 025710 Lenka Strnadová Cassy Black Vrabčí Hnízdo 0 0 3.61 3.61 53.61 3.53 V V
4 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 1 0.0 5.0 42.9 4.41 V V
5 002009 Martina Černá Zlaťák 1 0 0.0 5.0 49.05 3.85 V V
6 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče 2 0 0.0 10.0 46.69 4.05 VD VD
7 037806 Romana Hanousková ml. Ice Crazy Love Gasko Prim 0 2 0.0 10.0 47.41 3.99 VD VD
8 024708 Jan Kadlec Alex Redy Od Diamantové řeky 1 1 0.0 10.0 49.46 3.82 VD VD
9 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora 0 2 0.0 10.0 49.95 3.78 VD VD
10 012808 Petra Škvárová A3Ch Akim 1 0 5.61 10.61 55.61 3.4 VD VD
11 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 1 0 5.85 10.85 55.85 3.38 VD VD
12 009510 Hana Bínová A Linn Charlie M'S Flimex 2 1 1.08 16.08 51.08 3.7 D D
13 035910 Lucie Langerová Captain Cook z Lodice 2 2 0.0 20.0 47.51 3.98 D D
14 033508 Jana Neumanová Youtoo Bohemia Alké 2 2 0.0 20.0 49.41 3.83 D D
15 041310 Kateřina Klapková Betty 2 0 15.62 25.62 65.62 2.88 D D
16 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 4 1 0.78 25.78 50.78 3.72 D D
17 000411 Anežka Strachová Cipsy Chik Bártova Lipa 4 2 0.0 30.0 49.29 3.83 BO BO
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044009 Michaela Fišerová Cherry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024207 Veronika Otýpková Daria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003010 Veronika Šetková Lupeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004909 Věra Kašparová Argo Z Majklovy Zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054710 Lucie Langerová Barcy black Wilwarin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085609 Lucie Blažková Art Goya Helya Ridge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065509 Lenka Raková Hanny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058610 Veronika Hornychová Tequila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013109 Veronika Bínová Bay Šedá He-Fra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS