Cz En

Open agility sobota L

  1. Datum: 26. 09. 2015
  2. Závod: Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015
  3. Rozhodčí: Deidda, Sandra (IT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 0 0 0.0 0.0 39.64 4.54
2 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 40.16 4.48
3 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 46.13 3.9
4 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 1 0 0.0 5.0 38.27 4.7
5 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 41.26 4.36
6 024415 Martina Smolková Enclave Ivelbero ´s Darling 1 0 1.18 6.18 51.18 3.52
7 Zuzana Kralovičová Gwendy Svěží vítr 2 0 0.0 10.0 44.29 4.06
8 081511 Eva Sikorová Phoebe 1 1 0.0 10.0 47.47 3.79
9 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator 3 0 0.0 15.0 41.89 4.3
10 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 0 2 8.13 18.13 58.13 3.1
DIS 036214 Vilém Čekajle Castro Fidel Štíhlouš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051515 Darie Dytrychová Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081313 Romana Hanousková Fidorka Voříšková DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Beata Bawer Baila Ebony Nose Baila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003414 Veronika Kolmanová Marley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013512 Dagmar Lukavská Delta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030212 Petra Macáková Arachne Temple of Sachmet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Roman Maruszczak Flagrant delire de loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046214 Romana Nováková Atos Captivate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Olga Kwiecien BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Timea Ferencsák Tagus Toberoi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ilaria Rizzo Doux d'Henry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS