Cz En

Jumping I Large

  1. Datum: 30. 05. 2015
  2. Závod: Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2015
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 151.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Millan Králová Renata Earl Ziggy dei Mattiblu 0 0 0.0 0.0 31.57 4.78 V V
2 048608 Kateřina Chlustinová Baz Gulden Land 0 0 0.0 0.0 32.31 4.67 V V
3 080312 Dominik Vajc Jack Sparrow Tennant 0 0 0.0 0.0 33.11 4.56 V V
4 Millan Pierre - Yves Astra Daphie 1 0 0.0 5.0 29.56 5.11 V V
5 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 1 0 0.0 5.0 31.35 4.82 V V
6 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 32.04 4.71 V V
7 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 0.0 5.0 35.78 4.22 V V
8 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny 1 0 0.0 5.0 37.02 4.08 V V
9 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 6.56 6.56 44.56 3.39 VD VD
10 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 32.97 4.58 VD VD
11 033412 Tomáš Huml Missty 1 1 0.0 10.0 34.98 4.32 VD VD
12 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 1 1 0.0 10.0 37.45 4.03 VD VD
13 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 1 1 1.33 11.33 39.33 3.84 VD VD
14 023814 Petra Štrosová Nifty Nobi Dajavera 1 1 4.79 14.79 42.79 3.53 VD VD
15 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei 3 0 0.0 15.0 31.28 4.83 VD VD
16 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan 1 2 0.0 15.0 35.48 4.26 VD VD
17 005614 Stanislav Ošmera Daiquiri Brown Aibara 4 0 0.0 20.0 37.82 3.99 D D
18 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice 3 2 1.97 26.97 39.97 3.78 BO BO
19 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo 1 1 18.33 28.33 56.33 2.68 BO BO
20 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara 1 2 13.47 28.47 51.47 2.93 BO BO
21 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility 5 1 4.08 34.08 42.08 3.59 BO BO
DIS 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Millan Králová Renata Crash Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055413 Lucie Kosánová Holly Sweet McClain Zagato DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Popovičová Karin Flores Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091214 Petra Šedivá Aston Martin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017613 Karolína Bolardtová Cora Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069012 Pavla Chlustinová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS