Cz En

Jumping III Large

  1. Datum: 31. 05. 2015
  2. Závod: Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2015
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 151.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 27.39 5.51 V V
2 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 0 0 0.0 0.0 27.87 5.42 V V
3 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 28.16 5.36 V V
4 033412 Tomáš Huml Missty 0 0 0.0 0.0 30.04 5.03 V V
5 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 30.07 5.02 V V
6 069012 Pavla Chlustinová Bessy 0 0 0.0 0.0 31.68 4.77 V V
7 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 0 0.63 0.63 33.63 4.49 V V
8 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 0 0.81 0.81 33.81 4.47 V V
9 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.83 0.83 33.83 4.46 V V
10 Millan Pierre - Yves Astra Daphie 1 0 0.0 5.0 28.29 5.34 V V
11 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 1 0 0.0 5.0 28.36 5.32 V V
12 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej 1 0 0.0 5.0 29.26 5.16 V V
13 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 1 0 0.0 5.0 29.65 5.09 V V
14 Millan Králová Renata Crash Quick Angel 1 0 0.0 5.0 29.76 5.07 V V
15 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 30.07 5.02 V V
16 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 0 0.0 5.0 30.08 5.02 V V
17 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox 1 0 0.0 5.0 30.27 4.99 V V
18 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 30.53 4.95 V V
19 020912 Martina Tojšlová Arčí z České kotliny 1 0 0.0 5.0 32.36 4.67 V V
20 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 0 1 0.0 5.0 32.6 4.63 V V
21 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 1 0 2.04 7.04 35.04 4.31 VD VD
22 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 9.35 9.35 42.35 3.57 VD VD
23 080312 Dominik Vajc Jack Sparrow Tennant 2 0 0.0 10.0 30.81 4.9 VD VD
24 Millan Králová Renata Earl Ziggy dei Mattiblu 1 1 0.0 10.0 31.64 4.77 VD VD
25 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 31.75 4.76 VD VD
26 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 5.03 10.03 38.03 3.97 VD VD
27 063812 Ivana Vošahlíková Angie 2 0 0.75 10.75 33.75 4.47 VD VD
28 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 1 1 3.02 13.02 36.02 4.19 VD VD
29 023814 Petra Štrosová Nifty Nobi Dajavera 1 1 5.7 15.7 38.7 3.9 VD VD
30 059712 Lenka Hlaváčková Sem 2 1 0.83 15.83 33.83 4.46 VD VD
31 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 4 0 0.0 20.0 30.4 4.97 D D
32 020513 Nikola Turečková Bessy z Vysokého Újezda 3 1 2.85 22.85 35.85 4.21 D D
33 005614 Stanislav Ošmera Daiquiri Brown Aibara 3 1 5.77 25.77 38.77 3.89 D D
34 055413 Lucie Kosánová Holly Sweet McClain Zagato 3 2 2.1 27.1 35.1 4.3 BO BO
35 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 4 1 3.41 28.41 36.41 4.15 BO BO
36 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo 1 1 20.11 30.11 53.11 2.84 BO BO
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Popovičová Karin Flores Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091214 Petra Šedivá Aston Martin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017613 Karolína Bolardtová Cora Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043413 Radek Vandra Lucy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048608 Kateřina Chlustinová Baz Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS