Cz En

Agility Open II Medium

  1. Datum: 03. 05. 2015
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 35.22 5.11 V V
2 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 39.22 4.59 V V
3 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje 0 0 0.0 0.0 41.27 4.36 V V
4 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 41.32 4.36 V V
5 075309 Sabina Votýpková Xanny Černá hláska 0 0 0.0 0.0 47.14 3.82 V V
6 052014 Radka Dostálová Athos Z Remízky 0 0 1.68 1.68 50.68 3.55 V V
7 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 35.01 5.14 V V
8 025212 Jana Kopřivová Denny 1 0 0.0 5.0 40.53 4.44 V V
9 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 1 0 0.0 5.0 41.29 4.36 V V
10 074812 Tereza Vaverová Quency Boy Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 41.37 4.35 V V
11 082109 Sabina Šťastná Onyx Diamond z Altheyrosei 1 0 0.0 5.0 41.66 4.32 V V
12 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 1 0 0.0 5.0 41.67 4.32 V V
13 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 1 0 0.0 5.0 42.18 4.27 V V
14 044113 Michaela Štemproková Damon Modrá odysea 1 0 0.0 5.0 47.02 3.83 V V
15 040410 Veronika Vějačková Nikita 1 0 0.25 5.25 49.25 3.65 V V
16 012609 Pavla Koukalová Cassey Od Kamenité říčky 0 2 0.0 10.0 44.9 4.01 VD VD
17 054913 Ivana Švastová Mellisa Celdak Bohemia 0 1 6.42 11.42 55.42 3.25 VD VD
18 010415 Vladimíra Čištínová Moja Mija Koryfej 1 1 3.23 13.23 52.23 3.45 VD VD
19 075812 Marie Ullmannová Bettina pod Dědkovou horou 1 2 7.23 22.23 56.23 3.2 D D
20 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova 1 2 22.47 37.47 71.47 2.52 BO BO
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039910 Jitka Kuttelvašerová Ottelo z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088814 Adriana Slezáková Aspen Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066213 Lucie Bohuslavová Alisha Z lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000814 Olga Hábová Asterisk Noire z Altheyrosei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011615 Jana Jamborová Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027510 Romana Novosádová Amálie Gold Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006415 Kateřina Havelková Elis Lady Anarion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Miroslava Mihoková Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083511 Miloš Kašpar Megi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074311 Miloš Kašpar ml. Eclips Of The Sun Cheramond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033811 Pavla Koukalová Moon Masguerade z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094614 Romana Meißner Demi Dee Blue Modrá odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030510 Marie Sedláková Attila the Warrior Vivacious Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS