Cz En

Jumping Open I Medium

  1. Datum: 02. 05. 2015
  2. Závod: Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 34.34 4.72 V V
2 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 34.85 4.65 V V
3 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 35.65 4.54 V V
4 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 0 0 0.0 0.0 35.69 4.54 V V
5 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 35.87 4.52 V V
6 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 36.0 4.5 V V
7 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 37.28 4.35 V V
8 074812 Tereza Vaverová Quency Boy Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 37.53 4.32 V V
9 088814 Adriana Slezáková Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 39.1 4.14 V V
10 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko 0 0 0.0 0.0 39.26 4.13 V V
11 040410 Veronika Vějačková Nikita 0 0 1.63 1.63 46.63 3.47 V V
12 034111 Eliška Mayerová Beníto Blue od Naděje 1 0 0.0 5.0 38.0 4.26 V V
13 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 1 0.0 5.0 38.28 4.23 V V
14 082109 Sabina Šťastná Onyx Diamond z Altheyrosei 1 0 0.0 5.0 43.11 3.76 V V
15 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia 1 0 0.0 5.0 43.19 3.75 V V
16 049013 Michaela Mruvčinská Rikki 0 1 3.49 8.49 48.49 3.34 VD VD
17 025212 Jana Kopřivová Denny 1 1 0.0 10.0 40.01 4.05 VD VD
18 083511 Miloš Kašpar Megi 0 0 13.16 13.16 58.16 2.79 VD VD
19 010415 Vladimíra Čištínová Moja Mija Koryfej 0 2 4.65 14.65 49.65 3.26 VD VD
20 075309 Sabina Votýpková Xanny Černá hláska 0 2 7.1 17.1 52.1 3.11 D D
21 066914 Miroslava Mihoková Mesi 2 1 5.37 20.37 50.37 3.22 D D
22 066213 Lucie Bohuslavová Alisha Z lomu ve skále 2 2 0.5 20.5 45.5 3.56 D D
23 074311 Miloš Kašpar ml. Eclips Of The Sun Cheramond 2 1 14.82 29.82 59.82 2.71 BO BO
DIS 039910 Jitka Kuttelvašerová Ottelo z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054913 Ivana Švastová Mellisa Celdak Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001514 Michaela Dostálová Benno Mandolina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052014 Radka Dostálová Athos Z Remízky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000814 Olga Hábová Asterisk Noire z Altheyrosei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008710 Denisa Olšáková Rosalli Golden Yankee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011615 Jana Jamborová Cockie MVs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032115 Linda Lašková Violet Leyla Helions Nova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027510 Romana Novosádová Amálie Gold Ze Stehelčevského statku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006415 Kateřina Havelková Elis Lady Anarion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057414 Lucie Mocová Yamess Golden Yankee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012609 Pavla Koukalová Cassey Od Kamenité říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033811 Pavla Koukalová Moon Masguerade z Heřmanova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044113 Michaela Štemproková Damon Modrá odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 094614 Romana Meißner Demi Dee Blue Modrá odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075812 Marie Ullmannová Bettina pod Dědkovou horou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS