Cz En

Jumping 2 Small

  1. Datum: 07. 11. 2015
  2. Závod: Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 35.26 4.85 V V
2 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 35.9 4.76 V V
3 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 37.77 4.53 V V
4 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 37.87 4.52 V V
5 047909 Vendula Zíková Izabela Želečské vrchy 0 0 0.0 0.0 38.61 4.43 V V
6 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 39.32 4.35 V V
7 002112 Iva Nováková Amy 0 0 0.0 0.0 41.09 4.16 V V
8 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 0.0 0.0 41.58 4.11 V V
9 039814 Václava Böhmová Ariška 0 0 0.0 0.0 41.91 4.08 V V
10 056809 Lucie Točeková JUSSI 0 0 1.0 0.53 43.53 3.93 V V
11 040614 Pavlína Seyfriedová Afrodité Bela z Letné 0 0 1.0 1.14 44.14 3.87 V V
12 050113 Edita Sedláčková Darssi 0 0 5.0 4.99 47.99 3.56 V V
13 074914 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec 0 0 8.0 7.95 50.95 3.36 VD VD
14 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur 1 0 3.0 8.06 46.06 3.71 VD VD
15 032614 Veronika Hanušová Buffy de Moravie Noblesse 0 1 4.0 8.91 46.91 3.65 VD VD
16 057010 Edita Sedláčková Bessi 1 0 4.0 9.09 47.09 3.63 VD VD
17 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 2 1.0 11.13 44.13 3.87 VD VD
18 049815 Anna Pelnářová Edmond Argus Mapel 1 0 7.0 12.47 50.47 3.39 VD VD
19 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 2 0 4.0 14.13 47.13 3.63 VD VD
20 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto 0 2 9.0 18.91 51.91 3.29 D D
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035814 Petra Pivcová Idefix Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075014 Vladimír Tyle Fergie Bezzábran DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078912 Renáta Matoušková Wessi Blanche ze Stříbrného Luhu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019714 Lucie Točeková Big Boss of Kengi ´s Home Kengi´s Home DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020715 Vendula Vejražková Eiko Od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044310 Zuzana Vayhel Winchenzo Vico Olpemi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028012 Václava Böhmová Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081114 Jana Bergová Roxana Kaveta Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064511 Vendula Vejražková Art Good Breeding DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS