Cz En

Jumping L

  1. Datum: 18. 07. 2015
  2. Závod: Mořkov - O Javornickou tlapku
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009815 Barbora Pyšková Pikao Daraskár 0 0 0.0 0.0 36.32 4.41
2 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 0 0.0 5.0 31.69 5.05
3 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr 1 0 0.0 5.0 34.17 4.68
4 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 0 1 0.0 5.0 36.08 4.43
5 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 2 0 0.0 10.0 40.38 3.96
6 049414 Martina Filiačová Await Your Future My Sentinel 1 1 0.42 10.42 42.42 3.77
7 020005 Ludmila Bartošíková Turbo 1 0 8.14 13.14 50.14 3.19
8 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 2 1 0.0 15.0 37.16 4.31
9 033414 Renata Ďoubalíková Omen Star Aknel Top 0 2 5.2 15.2 47.2 3.39
10 013515 Michaela Svobodová Charlie 2 1 0.71 15.71 42.71 3.75
11 068314 Alena Jančálková Breli Corlan Gi 2 1 5.02 20.02 47.02 3.4
12 077714 Sabina Jurková Beniamino Fiammante Astro 2 1 7.47 22.47 49.47 3.23
13 000213 Jana Hazuková Berry z Vysokého Újezda 3 2 0.0 25.0 38.08 4.2
DIS 042315 Lenka Kabátová Afrodita Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085714 Eva Borovska Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092414 Johanka Lachová Mix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 311213 Ilona Machová Marty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057214 Kristýna Zonygová Engee DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032615 Aneta Kolodějová Deborah Oasis of Peace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008409 Barbora Mikušová Blue Berry Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084912 Jana Tománková Dag Small Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040212 Jana Koutníková Aillie Moravian Gate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060914 Lenka Němcová Desoto Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062212 Lenka Kabátová Anny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022113 Martina Lachová Coška od Milníku 05 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048213 Jana Braunerová Jake Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065613 Bohdana Marková Klea Scott DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093314 Ludmila Chudějová Sandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064813 Michal Fikerle Astonishing Flare by African Legacy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS