Cz En

Agility L

  1. Datum: 12. 04. 2010
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 33.46 4.48
2 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 33.57 4.47
3 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.01 4.28
4 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 0.0 0.0 36.72 4.08
5 038208 Michaela Baumruková Ben 0 0 0.48 0.48 39.48 3.8
6 019604 Zdeněk Lukovics A3Ch Buffy 0 0 3.93 3.93 42.93 3.49
7 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 29.49 5.09
8 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 1 0 0.0 5.0 33.71 4.45
9 Petra Pavlišinová Big Wonder von Peter und Lydia 1 0 0.0 5.0 34.2 4.39
10 000807 Ivana Vranová Abbey Red Camden Dog 1 0 0.0 5.0 36.29 4.13
11 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa 1 0 0.0 5.0 36.76 4.08
12 016006 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi 1 0 0.0 5.0 38.15 3.93
13 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 5.63 5.63 44.63 3.36
14 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 1 0 1.32 6.32 40.32 3.72
15 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 2 0 2.85 12.85 41.85 3.58
16 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 3 2 1.02 26.02 40.02 3.75
17 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin 3 2 2.22 27.22 41.22 3.64
DIS 069009 Michaela Baumruková Lexi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064609 Květa Halfarová Taimee Aryakas Evdoxia Barking Bobby's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053810 Karolína Janáčová Bucifal Od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039508 Alena Nekvasilová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051810 Jiří Skolek Emia Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039108 Dušan Buček Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049609 Ludmila Bučková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008910 Irena Kochová Rejsek Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023710 Zuzana Kovářová A3Ch Baghera Secret Artic Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000608 Jana Ullver Brixie Plzeňský Teufel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024207 Veronika Otýpková Daria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Petra Pavlišinová A3 Amy Cuddly von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024404 Marie Vymazalová Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051910 Jiří Skolek Barbucha Katčina smečka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034408 Vlasta Vagerová Brock Au-Auriga Brie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053310 Marie Vymazalová Arsy-versy from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS