Cz En

Jumping L

  1. Datum: 12. 04. 2010
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 144.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.11 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 30.39 4.74
2 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 31.34 4.59
3 024409 Petra Marečková A3Ch Acid Apple Koryfej 0 0 0.0 0.0 31.61 4.56
4 049609 Ludmila Bučková Ben 0 0 0.0 0.0 33.43 4.31
5 019604 Zdeněk Lukovics A3Ch Buffy 0 0 1.38 1.38 36.38 3.96
6 038208 Michaela Baumruková Ben 0 0 1.44 1.44 36.44 3.95
7 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 27.87 5.17
8 000608 Jana Ullver Brixie Plzeňský Teufel 1 0 0.0 5.0 30.96 4.65
9 069009 Michaela Baumruková Lexi 0 1 3.04 8.04 38.04 3.79
10 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 2 0 0.0 10.0 29.38 4.9
11 024404 Marie Vymazalová Ben 2 0 0.0 10.0 34.72 4.15
12 000807 Ivana Vranová Abbey Red Camden Dog 1 1 0.25 10.25 35.25 4.09
13 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 1 1 4.47 14.47 39.47 3.65
14 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 3 0 0.0 15.0 30.46 4.73
15 016006 Pavla Vorlová Baldrick Nick Briesberi 1 1 8.11 18.11 43.11 3.34
16 039108 Dušan Buček Dasty 2 2 6.81 26.81 41.81 3.44
17 034408 Vlasta Vagerová Brock Au-Auriga Brie 1 2 12.0 27.0 47.0 3.06
DIS 064609 Květa Halfarová Taimee Aryakas Evdoxia Barking Bobby's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039508 Alena Nekvasilová Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051810 Jiří Skolek Emia Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008910 Irena Kochová Rejsek Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022409 Eva Janáková A3Ch Brazílie Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023710 Zuzana Kovářová A3Ch Baghera Secret Artic Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082509 Petra Palečková Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Petra Pavlišinová Big Wonder von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Petra Pavlišinová A3 Amy Cuddly von Peter und Lydia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053810 Karolína Janáčová Bucifal Od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053310 Marie Vymazalová Arsy-versy from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051910 Jiří Skolek Barbucha Katčina smečka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024207 Veronika Otýpková Daria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS