Cz En

So-Agility L

  1. Datum: 19. 03. 2011
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 016
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.24 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 32.37 4.97
2 Magdalena Ziolkowska Leck Bohemia Alke 0 0 0.0 0.0 32.81 4.91
3 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 0 0 0.0 0.0 32.89 4.9
4 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 0 0 0.0 0.0 33.96 4.74
5 Joanna Kaminska Zefira la Unika Black Energizer 0 0 0.0 0.0 34.09 4.72
6 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 34.32 4.69
7 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 34.83 4.62
8 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin 0 0 0.0 0.0 35.78 4.5
9 041209 Stanislav Čechlovský Bella 0 0 1.23 1.23 39.23 4.1
10 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 2.73 2.73 40.73 3.95
11 056208 Eva Neumannová Bendjoy 1 0 0.0 5.0 32.05 5.02
12 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 1 0 0.0 5.0 32.84 4.9
13 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 34.55 4.66
14 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 35.21 4.57
15 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 0 1 4.49 9.49 42.49 3.79
16 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 28.89 5.57
17 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 29.79 5.4
18 006709 Klára Manychová Banny Norje 3 0 0.0 15.0 35.07 4.59
19 Magdalena Ziolkowska Turk Mawlch 2 1 0.0 15.0 35.92 4.48
20 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod 2 1 0.0 15.0 36.93 4.36
21 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké 2 0 6.97 16.97 44.97 3.58
22 037305 Eva Neumannová Bobeš 4 0 0.0 20.0 31.39 5.13
23 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 4 0 0.0 20.0 36.88 4.37
24 025607 Martina Miková Brita 1 1 13.9 23.9 51.09 3.15
25 069409 Alena Trýznová Definitive Choice Svěží vítr 3 1 8.81 28.81 46.81 3.44
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023609 Nikol Netíková Anny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041007 Alžběta Štěpánková Eliza Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015408 Michal Roman Jessee James DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005505 Roman Linka Ioric Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS