Cz En

So-Jumping L

  1. Datum: 19. 03. 2011
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 016
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 142.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 29.28 4.85
2 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 29.79 4.77
3 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 30.81 4.61
4 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 0 0 0.0 0.0 32.79 4.33
5 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 1.76 1.76 34.76 4.09
6 025607 Martina Miková Brita 0 0 2.57 2.57 35.57 3.99
7 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 2.85 2.85 35.85 3.96
8 Magdalena Ziolkowska Leck Bohemia Alke 1 0 0.0 5.0 30.45 4.66
9 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 1 0 0.0 5.0 30.61 4.64
10 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 1 0 0.0 5.0 30.95 4.59
11 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod 1 0 0.0 5.0 31.57 4.5
12 037305 Eva Neumannová Bobeš 1 0 0.0 5.0 32.2 4.41
13 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 1 0 0.42 5.42 33.42 4.25
14 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 2 0 0.0 10.0 31.31 4.54
15 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky 0 1 5.4 10.4 38.4 3.7
16 030708 Veronika Chadimová Wiky 1 1 1.13 11.13 34.13 4.16
17 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 3 0 0.0 15.0 30.24 4.7
18 005505 Roman Linka Ioric Deabei 3 0 0.0 15.0 31.79 4.47
19 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 1 1 6.68 16.68 39.68 3.58
20 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu 1 0 12.19 17.19 45.19 3.14
21 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče 1 2 7.92 22.92 40.92 3.47
22 Joanna Kaminska Zefira la Unika Black Energizer 2 2 3.54 23.54 36.54 3.89
23 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld 4 1 4.7 29.7 37.07 3.83
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069409 Alena Trýznová Definitive Choice Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Magdalena Ziolkowska Turk Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041209 Stanislav Čechlovský Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056208 Eva Neumannová Bendjoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041007 Alžběta Štěpánková Eliza Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035610 Alžběta Štěpánková Panter Blade Black Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023609 Nikol Netíková Anny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015408 Michal Roman Jessee James DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS