Cz En

Jumping SA sobota

  1. Datum: 28. 11. 2015
  2. Závod: Kladno - Jahodová Bowle
  3. Rozhodčí: Eide, Jan Egil (NO)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.87 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 36.05 4.94 V V
2 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 38.16 4.66 V V
3 043412 Irena Hofmanová Daisy 0 0 5.79 5.79 51.79 3.44 V V
4 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 1 0 1.33 6.33 47.33 3.76 VD VD
5 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 2 0.0 10.0 41.89 4.25 VD VD
6 077615 Jitka Zachová Chilli Glamour Flying Joy 0 1 18.74 23.74 64.74 2.75 D D
DIS 063514 Veronika Bendová Viola Bella Cambridgeshire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Członkowska Barbara Łata-AISZA u Gagi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070011 Dominika Dědičová Hessy Z Mošnova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Górska-Guzowska Małgorzata Cola-COLA Mały Zawadiaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Górska-Guzowska Małgorzata PEPSI-PEPSI Pirackie Oblicze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Hausnerová Vendula Eliot Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kempinska Irena Fru-Rasheeka Ah Indirica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027710 Veronika Krupková Dorotka Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060014 Klára Vratislavová Lotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043512 Radmila Podjuklová Chalrott Vera Avanti Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035012 Darja Sýkorová Ajka Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Verachten Monique Terra-Green Paradise Rainbow’s End DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS