Cz En

Jumping LA sobota

  1. Datum: 28. 11. 2015
  2. Závod: Kladno - Jahodová Bowle
  3. Rozhodčí: Eide, Jan Egil (NO)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Ciuffetti Patrizia Goodnight Red Moon la Maschera di Ferro 0 0 0.0 0.0 33.04 5.39 V V
2 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.74 5.28 V V
3 Ciuffetti Patrizia My B Never Give Up 0 0 0.0 0.0 34.44 5.17 V V
4 Ratajczyk Wanda Hotshot-Hotshot Trust Your Heart 0 0 0.0 0.0 35.37 5.03 V V
5 Kwiecień Olga Brego-BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 0 0 0.0 0.0 37.92 4.69 V V
6 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 0 0 0.0 0.0 39.62 4.49 V V
7 Maruszczak Roman Flaszek-FLAGRANT DELIRE Loubajac 0 0 0.0 0.0 41.49 4.29 V V
8 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.52 4.29 V V
9 Ziolkowska Magdalena Mati-HETTON GRANT Bohemia Alke 1 0 0.0 5.0 34.78 5.12 V V
10 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 37.34 4.77 V V
11 Kalisz Leszek Aniolek-CHERRY Killing Machine 0 1 0.0 5.0 38.2 4.66 V V
12 Ziolkowska Magdalena Mawr-Mawr 0 1 0.0 5.0 40.18 4.43 V V
13 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 1 0.0 5.0 40.57 4.39 V V
14 063812 Ivana Vošahlíková Angie 0 1 1.42 6.42 45.42 3.92 VD VD
15 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 2 0.0 10.0 42.17 4.22 VD VD
16 Rylska Monika Tess-Tessa Red TeamTempo 2 1 0.0 15.0 39.3 4.53 VD VD
17 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei 3 0 0.0 15.0 40.09 4.44 VD VD
18 Kalisz Iwona Ace-ACE Golden Tiger (FCI) 3 2 0.0 25.0 42.34 4.2 D D
DIS 091712 Nikola Baborovská Cyrus Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Cerna Michaela JD Raider DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036214 Vilém Čekajle Castro Fidel Štíhlouš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000607 Gert Van Staeven Egorray DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Felczak Zuzia Buzz -ARISCO LOBO Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081313 Romana Hanousková Fidorka Voříšková DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Dabrowska Sheesha Sawa alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023715 Jana Mrázková A Natruc Věrná duše DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001915 Martina Řepová Daikira Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rylska Monika Chica-Shakti Se FreeX Chiquita Banana DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Szpakowska Gdynia Monika Yesi-Yesi Z Hovarny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Szpakowska Monika Yessica Venus Kovarny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083912 Alena Winterová Dusty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena My-TURK Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS