Cz En

Ne-Agility L

  1. Datum: 20. 03. 2011
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 016
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Magdalena Ziolkowska Leck Bohemia Alke 0 0 0.0 0.0 33.63 4.76
2 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 34.1 4.69
3 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 0 0 0.0 0.0 34.24 4.67
4 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka 0 0 0.0 0.0 36.62 4.37
5 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 0 0.0 0.0 39.8 4.02
6 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 0 4.3 4.3 44.03 3.63
7 037305 Eva Neumannová Bobeš 1 0 0.0 5.0 32.72 4.89
8 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 1 0 0.0 5.0 33.21 4.82
9 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 1 0 0.0 5.0 38.46 4.16
10 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 0 0 6.27 6.27 46.27 3.46
11 041209 Stanislav Čechlovský Bella 0 1 4.31 9.31 44.31 3.61
12 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 2 0 0.0 10.0 30.99 5.16
13 056208 Eva Neumannová Bendjoy 2 0 0.0 10.0 33.24 4.81
14 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky 1 1 0.0 10.0 37.89 4.22
15 002009 Martina Černá Zlaťák 0 1 7.4 12.4 47.4 3.38
16 Magdalena Ziolkowska Turk Mawlch 2 1 0.0 15.0 34.77 4.6
17 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 3 0 0.0 15.0 35.82 4.47
18 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 2 1 0.0 15.0 36.79 4.35
19 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 2 1 0.0 15.0 39.4 4.06
20 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 1 12.81 17.81 52.81 3.03
21 006709 Klára Manychová Banny Norje 2 2 0.0 20.0 36.42 4.39
22 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 3 1 0.0 20.0 37.89 4.22
23 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky 3 1 0.0 20.0 38.03 4.21
24 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 3 1 0.0 20.0 39.0 4.1
25 Joanna Kaminska Zefira la Unika Black Energizer 3 2 0.0 25.0 39.49 4.05
26 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod 5 1 0.0 30.0 36.17 4.42
DIS 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015408 Michal Roman Jessee James DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005505 Roman Linka Ioric Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069409 Alena Trýznová Definitive Choice Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS