Cz En

Ne-Jumping L

  1. Datum: 20. 03. 2011
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 016
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 32.0 s
  6. Maximální čas: 47.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 27.94 5.37
2 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 28.87 5.2
3 006709 Klára Manychová Banny Norje 0 0 0.0 0.0 29.58 5.07
4 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 29.68 5.05
5 Magdalena Ziolkowska Leck Bohemia Alke 0 0 0.0 0.0 29.9 5.02
6 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 30.18 4.97
7 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 30.78 4.87
8 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 0 0 0.0 0.0 31.29 4.79
9 005505 Roman Linka Ioric Deabei 0 0 0.06 0.06 32.06 4.68
10 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 1.68 1.68 33.68 4.45
11 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče 0 0 2.59 2.59 34.59 4.34
12 030708 Veronika Chadimová Wiky 1 0 0.0 5.0 30.13 4.98
13 Joanna Kaminska Zefira la Unika Black Energizer 1 0 0.0 5.0 31.04 4.83
14 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 0 1 0.0 5.0 31.28 4.8
15 Magdalena Ziolkowska Turk Mawlch 0 1 0.0 5.0 31.59 4.75
16 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.04 5.4 32.04 4.68
17 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 0 0 5.93 5.93 37.93 3.95
18 041209 Stanislav Čechlovský Bella 0 0 7.3 7.3 39.3 3.82
19 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky 0 1 4.96 9.96 36.96 4.06
20 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 2 0 0.0 10.0 30.43 4.93
21 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 1 1 3.21 13.21 35.21 4.26
22 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad 1 0 11.5 16.5 43.05 3.48
23 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu 3 0 2.98 17.98 34.98 4.29
24 015408 Michal Roman Jessee James 1 2 14.9 29.9 46.09 3.25
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069409 Alena Trýznová Definitive Choice Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002009 Martina Černá Zlaťák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056208 Eva Neumannová Bendjoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS