Cz En

1. ZK LA1

  1. Datum: 13. 12. 2015
  2. Závod: Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 3.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin 1 0 0.0 5.0 35.58 4.89 V V
2 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica 1 0 0.0 5.0 40.83 4.26 V V
3 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris 1 0 0.0 5.0 43.54 4.0 V V
4 009813 Hana Kališová Boby Biaggi Javanna 0 0 6.11 6.11 55.11 3.16 VD VD
5 081715 Petr Kalda Arthur 2 0 0.0 10.0 46.25 3.76 VD VD
6 023715 Jana Mrázková A Natruc Věrná duše 2 2 0.0 20.0 41.71 4.17 D D
7 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 2 1 5.56 20.56 54.56 3.19 D D
DIS 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047015 Šárka Čapková Agatha Christie Schay County DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044615 Sabina Göckertová Bree DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012615 Nikola Kubů Neyo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024015 Barbara Lehrmundová Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012215 Hana Lochovská Anya Oderské vrchy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013815 Denisa Marcinová Incredible Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092412 Jana Mikulová Pam Písecké hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055215 Stanislav Ošmera Coffe z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088312 Hana Ouhrabková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052315 Jana Sasková A3Ch Adora Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066414 Karolína Šindelářová Dingo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048015 Barbora Vlachová Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003615 Michaela Vlasová Duchess Black Wilwarin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO