Cz En

Ne-Zkouška LA2

  1. Datum: 20. 03. 2011
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 016
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 57.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.87 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 32.41 4.54 V V
2 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin 0 0 0.0 0.0 35.44 4.15 V V
3 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon 2 0 0.0 10.0 34.25 4.29 VD VD
4 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky 2 0 3.87 13.87 41.87 3.51 VD VD
5 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 2 1 0.0 15.0 35.93 4.09 VD VD
6 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 1 2 0.0 15.0 36.5 4.03 VD VD
7 001005 Eva Vrkočová Armina Bílý Bohém 0 1 13.23 18.23 51.23 2.87 D D
8 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 4 2 0.93 30.93 38.93 3.78 BO BO
DIS 041209 Stanislav Čechlovský Bella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002009 Martina Černá Zlaťák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Joanna Kaminska Zefira la Unika Black Energizer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053408 Eva Vrkočová Aneta Orlický Poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056208 Eva Neumannová Bendjoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO