Cz En

AGILITY-S

  1. Datum: 08. 02. 2009
  2. Závod: Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002
  3. Typ: A
  4. Standardní čas: 42.0 s
  5. Maximální čas: 64.0 s
  6. Délka: 150.0 m
  7. Velikost: S
  8. Počet překážek: 18
  9. Postupová rychlost: 3.57 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020204 Martina Jírová A3Ch Bellinda Mysterious Beauty 0 0 0.0 0.0 34.86 4.3 V V
2 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 35.57 4.22 V V
3 028408 Michal Najman A3Ch Dudlík Hvězda Prokyon 0 0 0.0 0.0 36.05 4.16 V V
4 039006 Ivana Urbanová Olivia Vankat Hill 0 0 0.0 0.0 37.6 3.99 V V
5 010406 Leona Maršíková A3Ch Bonny Niké Agility - sport 0 0 0.97 0.97 42.97 3.49 V V
6 042207 Barbora Ulrychová Buffy 0 1 1.09 6.09 43.09 3.48 VD VD
7 053608 Karolína Pekárková Precions Páulie Z Benešovské Zahrady 1 0 1.87 6.87 43.87 3.42 VD VD
8 015608 Zuzana Nováková A3Ch Floren Od Ptačí Skály 2 0 0.0 10.0 40.1 3.74 VD VD
9 007409 Kateřina Novotná Catamount Demin Gold Florén 2 0 2.1 12.1 44.1 3.4 VD VD
10 009406 Jana Sasková A3Ch Baldric 1 1 2.99 12.99 44.99 3.33 VD VD
11 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 1 1 5.05 15.05 47.05 3.19 VD VD
12 024507 Jana Kodýtková Jackie 2 1 0.78 15.78 42.78 3.51 VD VD
13 040408 Nikola Lhotková Charlie 2 0 9.58 19.58 51.58 2.91 D D
DIS 043708 Lenka Nováková Brutus Chundelaté Kouzlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051208 Lenka Holubová Filip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060108 Romana Spolková Ginger Černý Faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041008 Lucie Čermáková Oxy Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055808 Eliška Richterová Celebre Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019008 Eva Lacourt Meggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017009 Lada Dorinská Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029206 Marie Kusá Bride Roxy Ag DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009304 Martina Černá Indy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016408 Kateřina Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012505 Petr Andrýs Žek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 165803 Kateřina Pošmourná Viktorka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS