Cz En

Zkoušky LA3 sobota

  1. Datum: 23. 01. 2016
  2. Závod: Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 53.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 4.74 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 32.8 5.06 V V
2 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 33.03 5.03 V V
3 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 0 0 0.0 0.0 33.67 4.93 V V
4 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 34.04 4.88 V V
5 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 34.65 4.79 V V
6 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.36 0.36 35.36 4.69 V V
7 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 1.4 1.4 36.4 4.56 V V
8 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 5.86 5.86 40.86 4.06 V V
9 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 1 0.97 5.97 35.97 4.61 V V
10 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 2 0 0.0 10.0 32.88 5.05 VD VD
11 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké 1 1 5.72 15.72 40.72 4.08 VD VD
12 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra 0 1 15.07 20.07 50.07 3.32 D D
13 063812 Ivana Vošahlíková Angie 2 1 10.38 25.38 45.38 3.66 D D
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kalisz Iwona CUTE CELEST DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS