Cz En

Agility SA sobota

  1. Datum: 23. 01. 2016
  2. Závod: Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM
  3. Rozhodčí: Veres, Zsuzsa (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 108.0 s
  7. Délka: 192.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 38.95 4.93 V V
2 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 39.85 4.82 V V
3 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.17 4.66 V V
4 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 41.42 4.64 V V
5 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 41.64 4.61 V V
6 Kempinska Irena Fru 0 0 0.0 0.0 41.7 4.6 V V
7 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 42.43 4.53 V V
8 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 39.77 4.83 V V
9 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 1 0.0 5.0 42.35 4.53 V V
10 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 1 0 0.0 5.0 46.84 4.1 V V
11 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 1 0 0.0 5.0 50.55 3.8 V V
12 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 1 0 0.0 5.0 50.63 3.79 V V
13 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 2 0 0.0 10.0 48.44 3.96 VD VD
14 006007 Olga Hábová Kim 1 0 10.36 15.36 64.36 2.98 VD VD
DIS 059612 Lenka Brojová Riči Bri-Col Black and White DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061015 Anna Gaierová Delilah Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027710 Veronika Krupková Dorotka Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060014 Klára Vratislavová Lotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076615 Darja Sýkorová Atari Darlenka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS