Cz En

Jumping SA neděle

  1. Datum: 24. 01. 2016
  2. Závod: Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 58.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 30.46 4.92 V V
2 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 31.41 4.78 V V
3 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 31.67 4.74 V V
4 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 31.72 4.73 V V
5 Kempinska Irena Fru 0 0 0.0 0.0 31.98 4.69 V V
6 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 32.03 4.68 V V
7 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 32.51 4.61 V V
8 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 32.81 4.57 V V
9 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 33.24 4.51 V V
10 059612 Lenka Brojová Riči Bri-Col Black and White 0 0 0.0 0.0 34.56 4.34 V V
11 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 34.67 4.33 V V
12 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.54 0.54 35.54 4.22 V V
13 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.62 0.62 35.62 4.21 V V
14 060014 Klára Vratislavová Lotty 0 0 0.73 0.73 35.73 4.2 V V
15 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.74 0.74 35.74 4.2 V V
16 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 0 0 2.73 2.73 37.73 3.98 V V
17 076615 Darja Sýkorová Atari Darlenka 0 0 3.99 3.99 38.99 3.85 V V
18 070614 Martin Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 4.67 4.67 39.67 3.78 V V
19 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 32.79 4.57 V V
20 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 1 0.0 5.0 33.07 4.54 V V
21 011911 Pavla Juranová Tonda 1 0 6.52 11.52 41.52 3.61 VD VD
22 061015 Anna Gaierová Delilah Královský dar 1 0 7.25 12.25 42.25 3.55 VD VD
23 006007 Olga Hábová Kim 0 0 14.36 14.36 49.36 3.04 VD VD
24 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech 0 1 9.47 14.47 44.47 3.37 VD VD
25 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta 1 1 4.73 14.73 39.73 3.78 VD VD
26 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 0 2 13.82 23.82 48.82 3.07 D D
27 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu 2 2 12.5 32.5 47.5 3.16 BO BO
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027710 Veronika Krupková Dorotka Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS