Cz En

Jumping SA sobota

  1. Datum: 23. 01. 2016
  2. Závod: Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM
  3. Rozhodčí: Veres, Zsuzsa (HU)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 96.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.56 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 33.05 5.17 V V
2 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.35 4.98 V V
3 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 34.57 4.95 V V
4 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 34.57 4.95 V V
5 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 34.69 4.93 V V
6 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 35.18 4.86 V V
7 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 35.79 4.78 V V
8 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 35.87 4.77 V V
9 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 37.07 4.61 V V
10 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 38.92 4.39 V V
11 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 39.17 4.37 V V
12 027710 Veronika Krupková Dorotka Cidabro 0 0 0.0 0.0 40.38 4.23 V V
13 096714 Eva Stavinohová A3Ch Dexík 0 0 0.0 0.0 41.76 4.09 V V
14 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 39.74 4.3 V V
15 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta 1 0 0.0 5.0 40.95 4.18 V V
16 076615 Darja Sýkorová Atari Darlenka 0 1 0.0 5.0 41.17 4.15 V V
17 059612 Lenka Brojová Riči Bri-Col Black and White 0 1 0.0 5.0 41.47 4.12 V V
18 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 1 0.0 5.0 42.55 4.02 V V
19 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu 0 1 0.0 5.0 44.11 3.88 V V
20 067413 Petra Pokorná Missie Little Big Jack 0 1 0.0 5.0 44.67 3.83 V V
21 060412 Petra Nosková Di Piccola Amazonka 0 1 0.0 5.0 45.44 3.76 V V
22 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech 1 0 0.0 5.0 45.57 3.75 V V
23 011911 Pavla Juranová Tonda 1 0 0.0 5.0 47.94 3.57 V V
24 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 2 0.0 10.0 47.79 3.58 VD VD
DIS 061015 Anna Gaierová Delilah Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006007 Olga Hábová Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kempinska Irena Fru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060014 Klára Vratislavová Lotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS