Cz En

Jumping SA S

  1. Datum: 21. 02. 2016
  2. Závod: Brno - Zimní Brno II.
  3. Rozhodčí: Lukáč, Roman ml. (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 155.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 28.0 5.54
2 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 29.87 5.19
3 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 30.01 5.16
4 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 30.31 5.11
5 Barbara Członkowska AISZA u Gagi 0 0 0.0 0.0 31.23 4.96
6 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 0 0.0 0.0 31.9 4.86
7 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 31.91 4.86
8 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's 0 0 0.0 0.0 32.07 4.83
9 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 0 0.0 0.0 33.44 4.64
10 022514 Ilona Smrčková Dambra od Belinky 0 0 0.0 0.0 35.72 4.34
11 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 0 0 0.0 0.0 36.2 4.28
12 046311 Andrea Hudečková Nelly 0 0 0.0 0.0 37.42 4.14
13 059514 Tereza Bláhová Angelina 0 0 0.0 0.0 38.0 4.08
14 036315 Dobroslava Zouharová Annie 0 0 0.0 0.0 39.79 3.9
15 019213 Lenka Herzová Believe in Dreams Vivacious Diamonds 0 0 0.0 0.0 39.96 3.88
16 015514 Dagmar Mlýnková Cindy Koblížek 0 0 0.0 0.0 40.36 3.84
17 067815 Jiřina Benešová Jessie 0 0 0.0 0.0 40.44 3.83
18 038909 Pavla Tomanová Kim 0 0 0.0 0.0 40.71 3.81
19 028414 Lucie Kučerová Diky od Rybářských stavů 0 0 0.57 0.57 41.57 3.73
20 043013 Marie Kotlínová Afron from Lucky Village 1 0 0.0 5.0 34.1 4.55
21 092115 Markéta Dobiášová Gerry Cooper Chakmani's 1 0 2.69 7.69 43.69 3.55
22 092015 Marta Dobiášová Let's Go Nueva Sorpresa 1 0 2.75 7.75 43.75 3.54
23 074615 Margit Horáčková Xsony z Agova dvora 0 1 3.33 8.33 44.33 3.5
24 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel 0 2 0.0 10.0 36.09 4.29
DIS 077314 Miroslava Barančeková Allyn Coeur de Crystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060415 Kateřina Heroutová Casper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092214 Radka Konečná Bushru Azabell Rascabes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079115 Václav Ullver Bejzi Jalu Kavar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Mihálová Apocalypsa Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085514 Tereza Vaverková A3Ch Bony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS