Cz En

Agility - So

  1. Datum: 20. 02. 2016
  2. Závod: Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 54.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 178.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.3 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 37.87 4.7 V V
2 Jana Springer Indie Indiene black von den Hausruck-Shelties 0 0 0.0 0.0 38.11 4.67 V V
3 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 38.67 4.6 V V
4 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 41.55 4.28 V V
5 Petra Reichetzer Moon in Black z Dablovy Studanky 0 0 0.0 0.0 41.68 4.27 V V
6 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 0 0 0.0 0.0 41.87 4.25 V V
7 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 0.0 0.0 43.54 4.09 V V
8 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 0.0 0.0 45.94 3.87 V V
9 Petra Reichetzer Isaora du Cap de la Coste 0 0 0.0 0.0 46.15 3.86 V V
10 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 0.0 0.0 48.44 3.67 V V
11 016012 Alena Dvořáková Edalene Nový krystal 0 0 0.0 0.0 50.42 3.53 V V
12 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů 1 0 0.0 5.0 46.49 3.83 V V
13 Janina Kruse Killah von Shinbashi von Shinbashi 0 1 0.0 5.0 48.92 3.64 V V
14 006007 Olga Hábová Kim 0 0 6.65 6.65 60.65 2.93 VD VD
15 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 2 0 0.0 10.0 38.17 4.66 VD VD
16 059413 Žaneta Klánová Figo 1 1 1.98 11.98 55.98 3.18 VD VD
17 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 1 1 16.47 26.47 70.47 2.53 BO BO
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027710 Veronika Krupková Dorotka Cidabro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Birgit Hackober Summer Iseult du Cap de la Coste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tinius Doreen Moema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021115 Pavla Eliášová Andy z Bílé cesty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Elisabeth Münch Lumikki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Elisabeth Münch Sóley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070614 Martin Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009316 Ondřej Kozár Jack Pip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063315 Barbora Blechová Kejssy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050715 Ivana Neužilová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS