Cz En

Agility - Ne

  1. Datum: 21. 02. 2016
  2. Závod: Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 34.33 4.92 V V
2 Jana Springer Indie Indiene black von den Hausruck-Shelties 0 0 0.0 0.0 36.14 4.68 V V
3 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 37.89 4.46 V V
4 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 0 0.0 0.0 39.44 4.28 V V
5 Petra Reichetzer Moon in Black z Dablovy Studanky 0 0 0.0 0.0 39.52 4.28 V V
6 Elisabeth Münch Sóley 0 0 0.0 0.0 40.52 4.17 V V
7 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 0 0 0.0 0.0 40.69 4.15 V V
8 Janina Kruse Killah von Shinbashi von Shinbashi 0 0 0.0 0.0 41.77 4.05 V V
9 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 0.0 0.0 41.95 4.03 V V
10 059413 Žaneta Klánová Figo 0 0 0.0 0.0 42.52 3.97 V V
11 030308 Petra Hamtilová A3Ch Faidra Of Volcano Cotopaxi 0 0 0.0 0.0 43.84 3.85 V V
12 064713 Blanka Lauterbachová Tina 0 0 0.0 0.0 49.58 3.41 V V
13 006007 Olga Hábová Kim 0 0 1.26 1.26 54.26 3.11 V V
14 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 1 0 0.0 5.0 34.61 4.88 V V
15 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 1 0 0.0 5.0 34.76 4.86 V V
16 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 1 0.0 5.0 39.88 4.24 V V
17 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 1 0.0 5.0 46.52 3.63 V V
18 063315 Barbora Blechová Kejssy 0 1 0.0 5.0 49.28 3.43 V V
19 Petra Reichetzer Isaora du Cap de la Coste 1 0 12.84 17.84 65.84 2.57 D D
DIS 004011 Stela Šimpachová A3Ch Trixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Birgit Hackober Summer Iseult du Cap de la Coste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Tinius Doreen Moema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070614 Martin Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050715 Ivana Neužilová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043307 Blanka Lauterbachová Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Elisabeth Münch Lumikki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004512 Monika Krajčíková Miky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS