Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 08. 02. 2009
  2. Závod: Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 36.0 s
  5. Maximální čas: 54.0 s
  6. Délka: 151.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 19
  9. Postupová rychlost: 4.19 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.06 4.86 V V
2 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko 0 0 0.0 0.0 32.78 4.61 V V
3 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 33.53 4.5 V V
4 022605 Eva Linková A3Ch Ash Trace Unique Forever 0 0 0.0 0.0 35.43 4.26 V V
5 025607 Martina Miková Brita 0 0 1.15 1.15 37.15 4.06 V V
6 000106 Martina Kučerová Blackie Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 32.96 4.58 V V
7 005505 Roman Linka Ioric Deabei 1 0 0.0 5.0 33.93 4.45 V V
8 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 1 0.0 5.0 34.43 4.39 V V
9 005009 Martina Miková Haidy 0 0 6.49 6.49 42.49 3.55 VD VD
10 027207 Martin Nehyba Ferrari 0 1 1.88 6.88 37.88 3.99 VD VD
11 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 1 0 2.0 7.0 38.0 3.97 VD VD
12 002009 Martina Černá Zlaťák 0 0 7.55 7.55 43.55 3.47 VD VD
13 009105 David Merta Simir 0 1 6.04 11.04 42.04 3.59 VD VD
14 050708 Milan Jirásek Elton Darley Arabian 1 1 1.29 11.29 37.29 4.05 VD VD
15 001407 Dana Vítková Fera Fitmin 0 1 7.16 12.16 43.16 3.5 VD VD
16 000907 Zdeněk Burda Bady 0 1 7.82 12.82 43.82 3.45 VD VD
17 009404 Petra Nováková Frado Geronimo Elbigi 0 1 13.94 18.94 49.94 3.02 D D
18 030805 Zuzana Tvrzníková Tesa 2 0 9.6 19.6 45.6 3.31 D D
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032207 Jitka Stejskalová Maggie Family CItas CS DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015607 Kateřina Petirová Argente Black z Hradu Grabštejna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056208 Eva Neumannová Bendjoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021008 Michaela Bakrlíková Anique Cathy Bohemia Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042408 Anna Jakubů Domino Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020308 Olga Šambergerová Ushant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016706 František Horák Amy z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003307 Kateřina Pošmourná Diana z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016304 Romana Spolková Jingle Bell Černý Faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051207 Lenka Metelková Roky Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 177100 Eliška Drahokoupilová Jig Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004204 Dana Vítková Dumby Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS