Cz En

Jumping

  1. Datum: 12. 03. 2016
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 37.68 4.78 V V
2 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 38.17 4.72 V V
3 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 39.53 4.55 V V
4 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 40.6 4.43 V V
5 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.09 0.09 42.09 4.28 V V
6 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 0.73 0.73 42.73 4.21 V V
7 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 2.6 2.6 44.6 4.04 V V
8 046915 Dana Svobodová Ťapka 0 0 3.97 3.97 45.97 3.92 V V
9 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 1 0.0 5.0 41.41 4.35 V V
10 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 1 0 0.11 5.11 42.11 4.27 V V
11 063315 Barbora Blechová Kejssy 0 0 6.38 6.38 48.38 3.72 VD VD
12 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 1 4.78 9.78 46.78 3.85 VD VD
13 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy 1 0 7.03 12.03 49.03 3.67 VD VD
14 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
15 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
16 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
17 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
18 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
19 001912 Radomila Schmiedová Barney 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
20 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
21 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
22 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
23 087415 Hana Vrzalová Jenny 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
24 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
25 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
26 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
27 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
28 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
29 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO