Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 13. 03. 2016
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 39.08 4.4 V V
2 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 39.82 4.32 V V
3 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 0.04 0.04 43.04 4.0 V V
4 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 1 0 0.0 5.0 35.05 4.91 V V
5 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 1 0.0 5.0 42.77 4.02 V V
6 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 1 1.57 6.57 44.57 3.86 VD VD
7 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 2 0.0 10.0 42.41 4.06 VD VD
8 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B 0 0 10.47 10.47 53.47 3.22 VD VD
9 008314 Radomila Schmiedová Lizy 0 1 7.94 12.94 50.94 3.38 VD VD
10 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce 0 2 6.48 16.48 49.48 3.48 D D
11 046915 Dana Russová Ťapka 1 1 9.43 19.43 52.43 3.28 D D
12 001912 Radomila Schmiedová Barney 0 2 12.25 22.25 55.25 3.11 D D
13 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
14 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
15 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
16 087415 Hana Vrzalová Jenny 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
17 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
18 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
19 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
20 063315 Barbora Blechová Kejssy 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
21 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
22 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
23 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
24 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
25 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
26 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
27 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
28 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO