Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 13. 03. 2016
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 35.58 4.83 V V
2 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 37.17 4.63 V V
3 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 38.45 4.47 V V
4 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 38.51 4.47 V V
5 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 38.81 4.43 V V
6 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 1 0 0.0 5.0 34.5 4.99 V V
7 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 1 0.0 5.0 38.95 4.42 V V
8 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 1 0.0 5.0 41.94 4.1 V V
9 086512 Nikola Mrvová Sára 0 0 5.55 5.55 48.55 3.54 V V
10 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 2 0 0.0 10.0 34.15 5.04 VD VD
11 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 2 0 0.0 10.0 36.45 4.72 VD VD
12 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 2 0 0.0 10.0 37.37 4.6 VD VD
13 076712 Jana Pospíšilová Bee Free Crazy Beautiful 1 1 0.0 10.0 42.25 4.07 VD VD
14 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 0 2 0.59 10.59 43.59 3.95 VD VD
15 048015 Barbora Vlachová Mája 3 0 0.0 15.0 41.55 4.14 VD VD
16 019912 Ilona Liebichová Eks 1 2 0.2 15.2 43.2 3.98 VD VD
17 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 1 2 1.17 16.17 44.17 3.89 D D
18 052315 Jana Sasková Adora Breembark 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
19 040514 Nikol Kodrlová Airin CreamCaramel 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
20 004713 Marcel Sláma Belly 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
21 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
22 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
23 091712 Nikola Baborovská Cyrus Hamyfa 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
24 081715 Petr Kalda Arthur 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
25 055413 Lucie Kosánová Holly Sweet McClain Zagato 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
26 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
27 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
28 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
29 032815 Kristýna Běhounková Viki 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
30 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
31 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
32 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
33 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
34 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
35 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
36 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
37 060915 Josef Honner Tula 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
38 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
39 037015 Ivana Fuksová Beimi Blue Kuky Borderhaste 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
40 083514 Lucie Bidlová Triss 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
41 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
42 059313 Markéta Černá Nella 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
43 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
44 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
45 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
46 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
47 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
48 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
49 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO