Cz En

Agility 2

  1. Datum: 13. 03. 2016
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE
  3. Rozhodčí: Semkat, Stefanie (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 42.81 4.2 V V
2 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 42.91 4.19 V V
3 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 47.46 3.79 V V
4 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 1 0 0.0 5.0 43.48 4.14 V V
5 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 1 0 0.0 5.0 44.4 4.05 V V
6 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 1 0.0 5.0 44.78 4.02 V V
7 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 1 0.12 5.12 48.12 3.74 V V
8 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 1 1 0.0 10.0 43.09 4.18 VD VD
9 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia 1 0 5.69 10.69 53.69 3.35 VD VD
10 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 3 0 0.0 15.0 41.73 4.31 VD VD
11 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 3 1 9.43 29.43 57.43 3.13 BO BO
12 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
13 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
14 001912 Radomila Schmiedová Barney 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
15 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
16 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
17 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
18 063315 Barbora Blechová Kejssy 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
19 087415 Hana Vrzalová Jenny 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
20 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
21 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
22 046915 Dana Svobodová Ťapka 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
23 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
24 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
25 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
26 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
27 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO
28 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 0.0 0.0 BO BO