Cz En

JUMPING

  1. Datum: 28. 03. 2016
  2. Závod: Třebíč - Velikonoční beránek
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 135.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.97 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 022412 Zdeňka Komendová Tobby Karlův mlýn 0 0 0.0 0.0 30.2 4.47 V V
2 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 30.42 4.44 V V
3 039814 Václava Böhmová Ariška 0 0 0.0 0.0 30.47 4.43 V V
4 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 30.54 4.42 V V
5 057010 Edita Sedláčková Bessi 0 0 0.0 0.0 30.65 4.4 V V
6 012010 Jana Konečná Ina z Kočového kopce 0 0 0.0 0.0 31.6 4.27 V V
7 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 0 0 0.0 0.0 32.42 4.16 V V
8 048611 Alena Rudigerová Doris Atomic Barabel 0 0 0.0 0.0 33.12 4.08 V V
9 069814 Klára Cholastová Megy 0 0 1.0 0.51 34.51 3.91 V V
10 089412 Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království 0 0 1.0 0.86 34.86 3.87 V V
11 073113 Petr Vlašic Feral Imp Barabel 1 0 0.0 5.0 30.78 4.39 V V
12 055308 Václava Böhmová A3Ch Miška 1 0 0.0 5.0 31.94 4.23 V V
13 050113 Edita Sedláčková Darssi 0 0 6.0 5.82 39.82 3.39 V V
14 064215 Eva Pyroutková Conny Olešnická hvězdička 0 0 7.0 7.03 41.03 3.29 VD VD
15 010515 Michaela Tůmová Denny 0 0 9.0 9.01 43.01 3.14 VD VD
16 019113 Kateřina Neumanová Stella 1 0 5.0 9.83 38.83 3.48 VD VD
17 052712 Dana Kuchyňová Jack 0 0 12.0 11.7 45.7 2.95 VD VD
18 003714 Julie Šíšová Talí 0 1 8.0 12.63 41.63 3.24 VD VD
19 074909 Leoš Krátký Nela 0 1 9.0 13.96 42.96 3.14 VD VD
20 064415 Sabina Mrňová Čiko 0 1 9.0 14.12 43.12 3.13 VD VD
21 070315 Michaela Richterova Aron 0 0 16.0 15.95 49.95 2.7 VD VD
22 079215 Hana Bekerová Caireen Mondeo 0 2 8.0 17.9 41.9 3.22 D D
23 085514 Tereza Vaverková A3Ch Bony 0 2 9.0 18.65 42.65 3.17 D D
24 087514 Kateřina Neumanová Velvet Violin Kuburumba 1 1 16.0 25.53 49.53 2.73 D D
DIS 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008415 Monika Jelínková Alanis Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019015 Věra Molcarová Cliff Alsior DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028012 Václava Böhmová Amálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043415 Stanislav Sigety Im Innes Bohemia Point DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073315 Martina Kučerová Ursula Grey Astronaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019014 Iva Plíšková Quantum of Solace Dixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001913 Lucie Koryntová Píďa Pejsek z Jimlína.cz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS