Cz En

Agility

  1. Datum: 09. 04. 2016
  2. Závod: Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP)
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 34.75 4.66 V V
2 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 35.07 4.62 V V
3 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 36.25 4.47 V V
4 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 0.0 0.0 39.9 4.06 V V
5 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 1.74 1.74 43.74 3.7 V V
6 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 0 0 2.7 2.7 44.7 3.62 V V
7 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 33.27 4.87 V V
8 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 1 0 0.0 5.0 35.62 4.55 V V
9 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 37.19 4.36 V V
10 044515 Magdaléna Dzurková Erin Královská Manta 1 0 0.0 5.0 38.23 4.24 V V
11 093514 Tereza Loučná Gina 1 0 0.0 5.0 38.87 4.17 V V
12 050507 Blanka Fričová A3Ch Babette Shandy Balambi 1 0 0.0 5.0 39.95 4.06 V V
13 058614 Renata Michajličenková Kiki 1 0 0.0 5.0 41.68 3.89 V V
14 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal 0 0 7.75 7.75 49.75 3.26 VD VD
15 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 1 1 0.0 10.0 40.56 3.99 VD VD
16 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B 0 0 10.81 10.81 52.81 3.07 VD VD
17 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 2 1 0.0 15.0 41.55 3.9 VD VD
18 000312 Zuzana Dvořáková Hermioné of Volcano Cotopaxi 1 0 10.98 15.98 52.98 3.06 VD VD
19 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia 0 2 6.81 16.81 48.81 3.32 D D
20 087015 Jana Chundeláková Ťapka 0 1 25.18 30.18 67.18 2.41 BO BO
21 061713 Adéla Mikulová Bridget Yafary Park 1 1 23.0 32.99 65.0 2.49 BO BO
22 072714 Monika Bejčková Botticeli Alessandro Maytay´s Minng 2 2 33.69 53.69 75.69 2.14 BO BO
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063315 Barbora Blechová Kejssy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046915 Dana Russová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050715 Ivana Neužilová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033215 Alena Kuldová Corina Cor Micomi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084615 Jitka Gabrielová Appassionata Dolce Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067015 Dana Plánková Samm Jack Russell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS